Foto pro Vás

Kresba pro Vás

deska 38,5cm x 43cm  Reference

Vždy mne zajímá, jak změny, které jsme společně vytvořili, působí na Vás a Vaše okolí. Proto jsem moc ráda, když se i po čase mohu zeptat, jak se daří, jestli se ve Vašem životě něco změnilo a jak vidíte naší spolupráci zpětně. Děkuji za Vaše odpovědi. 
Imgp3429

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Energetické zhodnocení nového prostoru a  následné navržení openspace pro cca 6-7 lidí (ve spolupráci s architektem) + astrotypy zaměstnanců a rodinných příslušníků.  Firma v Bratislavě

Dobrý deň Alenka, musím napísať iba samé superlatívy. V kancelárii sa cítime veľmi príjemne, dievčatá sú oveľa pokojnejšie a darí sa nám aj obchodne. Na mňa má ten priestor veľmi dobrý účinok, som tu jednoducho rád! Veľmi rýchlo sme sa zžili s novým priestorom. Príjali sme nové výzvy a pracujeme na tom, aby sme potvrdili svoje kvality, o ktorých sme presvedčený.

Čo sa týka astrotypov, pracujeme s nimi, v podstate sme deti nechali si vyberať oblečenie (podľa farebnosti a dokonalo to sedí na astrotyp). Myslím, že nám ukazali to čo sme tušili, ale nevedeli sme, ako s tým naložiť.

Obchodní ředitel slovenské společnosti, Marcel M. 

 _______________________________________________________________________

Klinika estetické mediciny a kosmetické služby

Dobrý den, p. Topinkova! Děkuji za Vaše změny u nás na klinice. Už teď se dějí velké změny, a to jsme jestě nezvládli všechny změny realizovat. 
1. Všechny klienty říkají že máme krásnou atmosféru, klid a hezké prostředí.
2. Na to, že jsme otočili recepci na jinou stranu, jsem si zatím nezvykla, ale všichni ostatní  říkají, že je to lepší než před tím.
3. Trochu jsem pracovala v místnosti manikůry, tam kde máme  bohatství a možná díky tomu jsme měly s kolegyněmi opravdu  hodně klientů přes celé léto.  Většinou se léta  bojím, že bývá málo práce, ale letos to bylo naopak. Dala jsem tam obrázky na zdi, malou fontánu  a vše, co jsme domluvily a to se zlepšilo určitě. Slečna, co tam pracuje, řekla,  že se jí  ozývají klienti,  kteří jí nenavštívili i déle než 2 roky.

MuDr M.G., lékařka a majitelka kliniky

______________________________________________________________________________________

Obchod s obuví a textilem, Modřany

Milá paní Aleno. Pozvala jsem Vás do našeho obchodu na doporučení kartářky. Chtěla jsem vědět, proč se nám tak strašně snížily tržby. Je pravda, že jsme z daného prostoru dostali výpověď, a od té doby jsme byli  jak začarovaní. Zákaznice přišly, prošly obchod a hned odcházely. Jako kdyby tam  byla skleněná zeď a ony za ni nemohly.
Měla jste mi prý pomoct tu negaci odstranit. Musím upřímně napsat, že jsem si zpočátku říkala, že tohle nedopadne dobře, že mi nepomůžete.... Ale po chvíli povídání s Vámi jsem  rychle názor změnila. Najednou jsem pociťovala zvláštní klid a pozitivní  energii. A při našem sezení jsem měla pocity jako bychom se vzájemně propojovaly  a já viděla jasně plno lidí v našem obchodě. A dokonce frontu před  pokladnou.
Je pravda, že od té chvíle jako bychom se těm lidem opět otevřeli a oni k nám  zase začali rádi chodit nejen nakupovat, ale jen tak přijít pozdravit a zeptat se,  jak se máme, a že si u nás něco koupili a jsou s tím moc spokojeni. A to je pro  nás asi ta největší odměna. Jsem moc ráda, že jsem vás poznala a děkuji vám.
V dnešní době je velmi málo lidí jako jste vy. Děkuji vám ještě jednou a určitě se na vás obrátím když bude třeba.
M.L., podnikatelka
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rodinný dům, Újezd nad Lesy

Hlavnim přínosem pro nás byla Vaše schopnost  podívat se na naši situaci s nadhledem a novýma očima. Dále Vaše výborná schopnost propojení mužsko-ženských světů (tedy estetické a útulné stranky bydleni a technických možností). Je velmi profesionální, jak jste s manželem probírala i stavební hledisko úprav. Je luxus, že s Vámi může člověk jít na setkáni s architektem a mít z toho dobrý pocit, což o lidech z ezosvěta úplně nemůžu říct. Dále mi velmi vyhovuje Váš civilni přistup k feng šuej, který je podle mne zkousnutelný i pro naprostého materialistu. Velmi se mi líbí,že pracujete s evropskymi ekvivalenty symbolů, nechtěla bych mít všude čínské dráčky atd., když mi to nic neříká. Aleno děkuji za Vaší schopnost naslochat, za povídání s Vámi, empatii a přitom Vám stále zůstává nadhled. Je příjemné s Vámi něco dělat,protože je prostě příjemné s Vámi být.:-)

A hlavně, sice nechápu jak, ale fakt to funguje !!!

Katka B.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bytová jednotka, Praha

Co mi Váš rozbor feng šhui přinesl?  Z té úplně  největší části to byla harmonizace  obydlí, velký klid, pořádek ve věcech a tím pádem i v myšlenkách. Začala jsem se konečně cítit dobře u sebe doma a od toho se tím pádem odvíjí i další věci mimo domov. Příznivý vliv pozoruji i na přátelích, cítí se u mě mnohem lépe. Také jsem začala více vnímat jakým způsobem okolí působí na člověka a více si uvědomovat energie kolem nás, o kterých jsem předtím moc nepřemýšlela. Byla to úžasná zkušenost, která mne posunula o kus dál.

Lucie K.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bytová jednotka, Jablonec nad Nisou

Mně na Tobě snad vadí jen ta tvoje  potřeba preciznosti. Nemáš totiž schopnost pomáhat na půl plynu... Jinak samá pozitiva. Velká empatie, velké znalosti a obrovské srdce. Vše zabaleno do patologického úsměvu :-) Mám Tě rád.

Pavel L. (kamarád a kolega, průvodce osobními poutěmi)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rekreační objekt, Manešovice a následně administrativní budova, Kladno
Já osobně jsem u Vás, Aleno, v obou případech, které jste řešila, ocenil Vaší schopnost napojení na vazbu investora jako klíčové osoby a projektu.  Samozřejmě také vyčištění některých bloků, kde (by) energie stagnovala.

V případě Manešovic jsem naší spolupráci vnímal současně jako osobní terapii. 

Po první velmi pozitivní zkušenosti jsem se rozhodl Vás požádat o další spolupráci. Jednalo se o zrekonstruovanou administrativní budovu na Kladně. Přechod zaměstnanců z uzavřených kanceláří do velkého společného otevřeného prostoru nebyl jednoduchý, ale veřil jsem, že to společně zvládneme. Moji kolegové a podřízení velmi ocenili Vaše doporučení, která byla téměř totožná s jejich  (ne)vyslovenými potřebami a přáními.

Martin P., podnikatel

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mateřská školka, Šestajovice
Děkuji Aleno, velmi jste mi moc pomohla . S některými věcmi rozhodně, na některé jste mne navedla, některé naťukla a ty mě přivedly na správnou cestu. Některé Vaše rady mi ulehčily život v tom , že mě již tolik netrápí a beru je s nadhledem. Díky.
Pavla M. , podnikatelka a učitelka
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rodinný dům, Újezd nad Lesy
Spolupráce s Vámi se mi Alenko líbila. Dokázala jste navrhnout potřebné úpravy v našem domě tak, aniž bychom museli náš dům "přestavět". Snad nějvětší změnu jsme cítili po výmalbě obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Nenapadlo by mě sáhnout po takové barvě. Po této úpravě byl cítit v místnosti větší klid, pohodlí a útulnost. Investici rozhodně nelituji, pomohla jste mi pochopit energie odehrávající se okolo i uvnitř domu a jak je nechat působit ve svůj prospěch.
Hedviga H., žena na mateřské dovolené
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rodinný dům, Praha
Chci Vám  tímto poděkovat za Vaší pomoc v našem domečku, prostřednictvím feng shui. Cítíme se doma velmi dobře, pohodově a klidně. Zeď předků je naprosto famózní...Spousta lidí  jí obdivuje a náš syn, díky ní, zná své předky a je schopen je pojmenovat. Všem návštěvám se od nás nechce, to je jediné mínus Vašeho zásahu do interiéru, protože by se nejraději všichni scházeli pouze u nás:-)) Děkuji a přeji Vám mnoho spokojených klientů s radostí v domě.
Iveta V.,
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rodinný domek spolu s prostorem pro podnikání, Dobříš

Tvojí práci bych hodnotila jako naprosto vyčerpávající - profesionálni a srdičkovou záležitost. Moc jsi mi vzdycky pomohla a jsem ráda, že jsme si blízké. Určite jdi dál touhle nádhernou cestou. Moc ti na ní držim palce.
Jana J., shiatsu terapeutka
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | diskuzní fórum | výměna odkazů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Nesouhlasím Souhlasím