Foto pro Vás

Kresba pro Vás

deska 38,5cm x 43cm  Feng shui

  Feng shui je celá filozofie stará tisíce let, která se promítá nejen do našeho obydlí, ale i do způsobu našeho života, stravování apod. Duchovní a praktický svět mohou podle FS existovat v ideální rovnováze. Pokud pochopíme pravidla Feng shui a naučíme se je používat v každodenním životě, budou nám pomáhat na cestě za zdravím, klidem, harmonii, ale i úspěchem. Základ tvoří práce s energií , která se nazývá čchi.

Tak jako lidé mají svou energii, která určuje míru sympatie či nesympatie, mají svou energii rostliny, ale také veškeré neživé předměty, které nás obklopují. Určitě se Vám někdy stalo, že jste se někde cítili velmi dobře, bezpečně a spokojeně, i když třeba zařízení nebylo ve Vašem stylu, zatímco někde jinde jste neměli stání a vlastně ani nevíte proč. Některé prostory nás dokážou přímo nabít novou energií a pocitem štěstí, zatímco jinde se cítíme unaveni a vyčerpáni.

Feng shui představuje ve své podstatě souhrn jednoduchých a logických principů. Mnozí lidé postupují v souladu se zákonitostmi tohoto prastarého východního učení zcela intuitivně, aniž by toto učení znali. Hlavně ženy dobře cítí a vnímají. Občas mám velkou radost, když k někomu přijdu domů a vidím doplňky, barevnosti nebo jiné úpravy, které jsou v souladu s filozofií feng shui. Majitelka často pokrčí rameny, že vlastně neví, proč to tak udělala, ale nějak ji to napadlo. Líbilo se jí to tak víc.

Je důležité upozornit, že již staří mistři Feng shui zdůrazňovali, že se nejedná o kouzla a čáry, které promění náš život v pohádku ze dne na den. Feng shui dokáže naši situaci změnit pouze z jedné třetiny, zatímco druhá třetina náleží nebesům , tedy osudu, a poslední, třetí částí, jsme MY sami (to jak smýšlíme, jak se chováme).

 Na druhou stranu, pokud učení Feng shui ovlivní jednu třetinu a druhou my sami, je to 66% šance na zlepšení vašeho života. To přece stojí za to, ne? Vyzkoušejte a posuďte sami : -)

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | diskuzní fórum | výměna odkazů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Nesouhlasím Souhlasím